FUTBOL

“Allah kimsenin başına vermesin”

Çine Madranspor’da Covid-19 testi pozitif çıkan ve evde karantina altına alınan futbolculardan Ali Kaynak, durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) yeni ekiplerinden Çine Madranspor’da orta saha oyuncusu Ali Kaynak,  durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Şuanda evde karantina altında olduklarını ifade eden futbolcular, sitemizde yayımlanan bir önceki “Çine Madranspor’da iki futbolcunun testi pozitif çıktı!” başlıklı haberde herhangi bir algı operasyonunun olmadığını ve yalan herhangi bir ifadenin bulunmadığını belirttiler.

“3 GÜNDÜR EVDE İZOLEYİZ”

 Ali Kaynak yaptığı açıklamada; “Bir önceki yapılan haberde herhangi bir yalan ifade yok. Evde karantina altındayız. Testimiz pozitif çıktı. 3 gündür evde izoleyim. Herhangi bir antrenman yapmadık. Maç yapmadık. Bunlar nereden çıktı? Zaten bir önceki haberde de böyle bir ifade yok. Ben son 15 gündür Erhan ile birlikteydim. Sanırım ondan kaptım. Allah kimsenin başına vermesin. Şuanda halsizlik ve ağrılarım var. Evde dinleniyorum. Çok zor bir durum. 14 günün sonunda yeniden teste gireceğiz. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkesten Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Erhan Güzel ise evde karantina altında olduğunu ve ilaç tedavisi gördüğünü ifade etti ve daha fazla açıklama yapmak istemedi.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün