DİĞER BRANŞLAR

Aydın Atatürk Spor Salonu yenilendi

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen yenileme ve bakım onarım çalışmaları sona erdi.

TVF 2.Lig’de kadın ve erkek voleybol takımları Aydın Büyükşehir Belediyespor ve Gençlik Hizmetleri Spor takımlarının iç saha maçlarını oynayacağı Atatürk Spor Salonu’nda iç ve dış cephelerinde yenileme ve bakım onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

Aynı zamanda salondaki başta şanlı Türk bayrağımız olmak üzere Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun görselleri de yenilendi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, yenileme işlemleri biten Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda incelemelerde bulundu. Jimnastik salonundan seyirci koltuklarına kadar birçok noktası yenilenen salonda incelemelerde bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, “Efeler’deki Atatürk Spor Salonu, iç-dış cephe, zemin, koltuk, Jimnastik salonu olmak üzere komple yenilendi. Aydın spor camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün