DİĞER BRANŞLAR

Aydın GSİM’den sağlıkçılara kamp morali

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Covid-19 salgını süresince fedakârca çalışan ve çalışmaya devam eden sağlık çalışanları için düzenlediği etkinliklere devam ederken, bu kez de sadece sağlık çalışanları ve ailelerinin katılacağı kamplar düzenleyecek.

Covid-19 tedbirleri alınarak gerçekleştirilecek olan ve ilk etapta “Sağlık Çalışanı Anne-Kız’ların misafir edileceği kamplar, “Sağlık Çalışanı Anne-Kız”, “Sağlık Çalışanı Baba-Oğul” ve “Sağlık Çalışanlarının Çocukları” olarak üç farklı konseptte yapılacak.

İLK ETAP YARIN BAŞLIYOR

Aydın’da da Covid-19 sürecinde görev yapan sağlık çalışanları için kamp düzenlenecek. Bu kapsamda Aydın’da Covid-19 sürecinde fedakârca görev yapan sağlık çalışanları ve aileleri Aydın Efeler Gençlik Kampı’nda bir araya gelecek.  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce, kampın ilk etabı 24-25 Ekim 2020 tarihleri arasında Kuşadası’nın Davutlar Mahallesi’nde bulunan Aydın Efeler Gençlik Kampı’nda gerçekleştirilecek.

TÜM ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ OLACAK

Kamplarda el sanatları, voleybol, ok atma, masa tenisi, badminton, deniz, yüzme, müzik ve gençlik faaliyetleriyle hem sağlık çalışanları, hem de çocukları stres atma fırsatı yakalayacak.  Kamplara katılacak sağlık çalışanları ve çocukları, ulaşım, yeme içme, konaklama gibi bütün etkinliklerden ücretsiz faydalanacak.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN HAKKI ÖDENMEZ”

Sağlık çalışanlarına moral ve destek amacıyla düzenlenecek olan kamp hakkında bilgi veren Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu yaptığı açıklamada; “Pandemi süresince ailelerinden ve sevdiklerinden fedakârlık eden sağlık çalışanlarına minnettarız. Sağlık çalışanlarımızın hakkı ödenemez. Fakat bizler COVİD-19 ile mücadelenin en ön safında mücadele veren sağlık çalışanlarını biraz olsun rahatlatmak, aileleri ile birlikte vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kampta, sağlık çalışanlarının moral ve motivasyon düzeyini yükseltmeyi hedefliyoruz.  Çocukların da aileleriyle geçirdikleri zamanın daha etkin ve verimli olmasını arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün