Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir
Gök Gürültülü
25°C
İzmir
25°C
Gök Gürültülü
Perşembe Parçalı Bulutlu
28°C
Cuma Parçalı Bulutlu
30°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Pazar Çok Bulutlu
30°C

Aydınlı futbolcuya milli davet

Aydınlı futbolcuya milli davet
07.07.2020
0
A+
A-

U19 Milli Takımımızın 02-08 Eylül 2020 tarihleri arasında Hırvatistan’da oynayacağı UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur müsabakalarının aday kadrosu açıklandı.

U19 Milli Takımı aday kadrosuna Göztepe’nin genç yıldız adayı Aydınlı Efe Binici de davet edildi. 19 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu Milli Takım’daki yerini almayı tekrar başararak hem takımını, hem de Aydın’ı gururlandırdı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 25 Temmuz 2020 Cumartesi günü saat 18.00’de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

U19 Milli Takımımız, Elit Tur’da Hırvatistan, Portekiz ve Slovakya ile mücadele edecek. Maçların oynanacağı yerler ve başlama saatleri ilerleyen günlerde açıklanacak.

U19 Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

KALECİLER: Muhammet Taha Tepe (Niğde Anadolu FK), Arda Akbulut (Trabzonspor A.Ş.), Doğan Alemdar (Hes Kablo Kayserispor), Boğaçhan Kazmaz (Çaykur Rizespor A.Ş.)

DEFANS: Ravil Tagir (Altınordu), Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Işık Kaan Arslan (Galatasaray A.Ş.), Halil Duman (Beşiktaş A.Ş.), Kerem Kalafat (Beşiktaş A.Ş.), Yusuf Can Esendemir (Niğde Anadolu FK), Süleyman Luş (Galatasaray A.Ş.), Batuhan Ekinci (Fenerbahçe A.Ş.), Atakan Gündüz (Trabzonspor A.Ş.)

ORTA SAHA: Atalay Yıldırım (Niğde Anadolu FK), Veysel Karani Ünal (Giresunspor), Emre Yıldız  (Beşiktaş A.Ş.), Oğuzhan Akgün (Beşiktaş A.Ş.), Doğukan Efe (Osmanlıspor FK), İlkay İşler (Beşiktaş A.Ş.), Muhammed Gümüşkaya (Fenerbahçe A.Ş.), Erkan Süer (Galatasaray A.Ş.), Taha Tunç (Trabzonspor A.Ş.), Ozan İsmail Koç (Bursaspor), Efe Binici (Göztepe A.Ş.)

FORVET: Gökdeniz Bayrakdar (Kocaelispor), Ali Yavuz Kol (Tarsus İdman Yurdu), Eren Sami Dinkci (Werder Bremen), Muhammet Arslantaş (Medipol Başakşehir FK)

GENÇ MİLLİ TAKIMLAR SORUMLUSU: Tolunay Kafkas

TEKNİK DİREKTÖR: Zeki Önatlı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.
error: