DİĞER BRANŞLAR

Aydınlı milli atlet Avrupa için mücadele edecek

Aydınlı milli sporcu Burcu Erdemir, önümüzdeki ay Atletizm Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek. Avrupa’ya gitmek için bu şampiyonadan mutlak başarı elde etmek zorunda olan Erdemir, hummalı çalışmalarına devam ediyor.

Hedefini Avrupa Şampiyonası olarak belirleyen Aydınlı milli atlet, bir önceki tur olan Atletizm Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda başarı için ter dökecek. Şubat ayının ilk haftasındaki şampiyonaya Köseoğlu Spor Center’da  milli antrenör Burak Uygun ve Köseoğlu Spor Center sahibi antrenör Yaşar Akçaköse önderliğinde hazırlanan Burcu Erdemir, Avrupa’ya gidebilmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

BURCU ERDEMİR

Yarın Antrenör Burak Uygun ile birlikte milli takım kampına katılacak olan Burcu Erdemir, bundan sonraki çalışmalarını orada sürdürecek. Milli atlet 5-6 Şubat tarihlerinde Türkiye Şampiyonası’nda yarışacak. Burada başarılı derece elde ederse 4-7 Mart tarihlerinde Polonya’nın Torun kentinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda milli bayrağımızı dalgalandırmak için mücadele edecek.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün