FUTBOL

“Doğru eğitim verildiğinde başarı kaçınılmaz”

Nazilli’nin Altyapı Fabrikası olan Arena 1905 Spor ve Nazilli Futbol Akademi, son yıllarda yaptığı altyapı çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı. Altyapı kulübü, özellikle geçen sene aldığı sonuçlar ve elde ettiği başarılarla dikkat çekiyor.

Arena 1905 Spor, yeni sezon öncesinde geçen sene rekorlarla şampiyonluk yaşadığı U14 Takımının tamamını Nazilli Belediyespor Kulübü’ne verdi. Şuan Nazilli Belediyespor U15 Akademi Ligi’nde ortaya koyduğu performans ve aldığı sonuçlarla Arena 1905 Spor ve Nazilli Belediyespor’un yüzünü güldüren başarılı futbolcular, aynı zamanda gösterdikleri örnek karakterist davranışlarla da takdir topluyor.

Altyapı çalışmalarında doğru eğitim verildiğinde başarının kaçınılmaz olduğunu sık sık dile getiren antrenör kadrosu, aynı sistemle Nazilli futboluna hizmet vermeye devam edeceklerini açıkladı.

Antrenör kadrosu Kurucu İbrahim Kırdemir ve Akif Kaya gibi daha önce profesyonel olarak futbol oynayan hocaların yanı sıra Çağlar Kapandaş ve Alp Çamurlu gibi genç dinamik ve akademisyen hocalar ile Nazilli altyapısına büyük katkılar sağlamayı sürdürüyor.

“YETENEKLİ SPORCULAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Arena 1905 Spor Kulübü Kurucusu Antrenör İbrahim Kırdemir, yaptığı açıklamada 8 yıldır doğru işler yapamaya çalıştıklarını ifade ederek, “Nazilli Arena 1905 Spor ve Nazilli Futbol Akademisi olarak 8 yıldır yaptığı doğru ve sabırlı çalışmalara devam ederek alt yapısında karakterli ve yetenekli sporcular çıkarmaya devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

“AMACIMIZ ALTIN JENERASYONU YETİŞTİRMEK”

Genç antrenör Çağlar Kapandaş ise son olarak;  “Amacımız yetiştirdiğimiz sporcuları elimizde tutmak değil, bir adım daha ileriye götürerek profesyonel takımlara kazandırmak. Uzun yıllar Nazilli futbolunu ayağa kaldıracak altın jenerasyonlar yetiştirip yolumuza inançlı ve kararlı bir şekilde devam etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kaynak
Spor Servisi
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün