DİĞER BRANŞLAR

Nazilli gençliğine müjde

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere daha yakın olmak için yeni Nazilli Gençlik Merkezi ile Nazilli’de hizmet vermeye hazırlanıyor.

Binlerce öğrencinin yetişkin rollerine hazırlanıp sosyalleştiği 60’ın üzerindeki öğrenci topluluklarının verimliliklerini artırmak, kendi aralarındaki diyalog ve iş birliğini geliştirmek, sporun ve sanatın birleştirici ve geliştirici gücünün kullanılması amacıyla Nazilli Şehir Stadı’nın yanında bulunan üç katlı ‘Mehmet Özalp Sosyal Tesisleri’ Gençlik Merkezi’ne dönüşüyor.

GENÇLERİN İKİNCİ EVİ; GENÇLİK MERKEZİ

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü söz konusu binanın tamamını gençlik merkezi haline getirmek için çalışmalara başladı.  Çalışmalar tamamlandığında alt katta masa tenisi ve satranç oynanabilecek alanlar ve bir de kütüphane olacak. Üstteki iki katta ise el sanatları, folklor ve bazı spor dalları için kurslar düzenlenecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Filikçioğlu’nun göreve geldiği kısa süre içerisinde, çalışmaları hızlandırıp öğrencilerin ihtiyaçlarına göre projelendirilen fonksiyonel ve dinamik bir mekan haline gelecek olan Nazilli Gençlik Merkezi çok yakında gençlerin hizmetine açılacak.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün