BASKETBOL

Potanın Efeleri’ne sponsor desteği

Türkiye Basketbol 2. Lig A Grubu’nda mücadele edecek olan Aydın temsilcisi Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol Takımı’na Atalay Vinç ve SMT Makine giyim desteğinde bulundu.  

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Ahmet Can Durmuş’ un işletmeciliğini yaptığı Atalay Vinç ve Nuri Savaş’ın işletmeciliğini yaptığı Nazilli SMT Makine, basketbol takımı oyuncularına ve teknik heyetine kışlık mont ve forma tedariklerini üstlendiler.

Basketbolun özünde yatan genç, dinamik ve sportmen tavrını her zaman parkelere yansıtan ve sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan siyah beyazlı ekip,  4 Aralık’ta başlayacak olan yeni sezona hazırlanırken Nazilli’nin önde gelen firmalarının desteğiyle daha da güçlendi.

“HER ZAMAN DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Atalay Vinç işletmesi sahibi Ahmet Can Durmuş konu ile yaptığı açıklamasında; “2000 yılından beri Nazilli’de vinç işi yapıyoruz. Öğünç hocamla lise yıllarından tanışmışlığımız var. Kendisi bana basketbolu sevdiren kişidir.  Biz de basketbolu sevdiğimiz ve Nazillimizin takımı olduğu için takımımıza güzel bir işe vesile olmak adına destek verdik. Öncesinde de olduğu gibi bu süreçten sonra da her zaman Nazilli Belediyesporun arkasındayız. Her zaman destek olmaya da devam edeceğiz‘’ dedi.

“ELİMİZDEN GELEN KATKIYI SAĞLAMAK İSTEDİK” Nazilli SMT Makine sahibi Nuri Savaş ise, ‘’Bende uzun yıllar salon sporlarında hentbol oynadım. Nazilli Belediyespor salon sporlarına önem verdiği için biz de elimizden gelen katkıyı sağlamak istedik. Bu nedenle Nazilli Belediyespor Basketbol Takımı’na destekçisi olmak istedik. Elimizden geldiği kadar salon sporlarını destekleyerek bu alanın gelişmesini istiyoruz. Bu yolda tüm takımlara başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün