FUTBOL

Söke tribününe 900 koltuk takıldı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Aydın temsilcisi Sökespor’un maçlarını oynadığı Söke İlçe Stadı’ndaki açık tribüne yaklaşık 900 kişilik koltuk takıldı.

Geçtiğimiz haftalarda bina içi ve dışında yenileme yapılan Efeler’deki Aydın Atatürk Spor Salonu’ndan çıkartılan seyirci koltukları, Söke İlçe Stadı’ndaki açık tribüne takıldı. Takılan koltuklar sonrasında Sökesporlu taraftarlar tribünlerin yıllar sonra koltuklandırılmasından dolayı Sökespor yönetimi, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Söke Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

“SÖKELİLERE HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, “Atatürk Spor Salonu’ndan çıkartılan sağlam koltukları mekanizmalarıyla birlikte Söke İlçe Stadı’na taktık. Yaklaşık 900 koltuk takıldı. Açık tribün sade betondu. Sökesporlu seyircilerimiz betonda oturmasınlar diye bu koltukları taktırdık. Koltuklarımızın herhangi bir sıkıntısı yok. Mekanizmalarıyla birlikte sapasağlam. Sadece boyama işlemi görebilir. Onu da yeni sezon öncesinde yaparız. Kısa sürede yapılabilir. İlçe Müdürlüğümüz konuyla yakından ilgileniyor. Sökelilere hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün