FUTBOL

TFF’den BAL takımlarına çağrı

TFF Amatör İşler Kurulu’ndan yapılan açıklamada Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) katılma hakkı bulunan takımların 31 Aralık Perşembe gününe kadar belgelerini teslim etmeleri gerektiği bildirildi.

 Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından, BAL 2020-2021 sezonunda katılım genel esasları yayınlandı. Açıklamada bu sezon BAL’a 128’i geçen sezon BAL’ da olanlar, 140’ı ilk  kez katılacaklar olmak üzere 268 takımın katılma hakkı bulunduğu bildirildi. 

TAKVİM PANDEMİYE GÖRE BELİRLENECEK

Açıklamaya göre lige katılma hakkı olan kulüpler belgelerini hazırlayarak en geç 31 Aralık 2020 tarihine kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL departmanına gönderecekler.  2020-2021 Sezonu BAL statüsü ile lisans vize transfer işlem tarihleri lige katılması kesinleşen takımların saha denetimlerinin tamamlanmasından sonra açıklanacak. Ligin başkama tarihi o günkü pandemi şartlarına göre ilgili kurum ve kuruluşlarını görüşleri alınarak belirlenecek.

Öte yandan bu sezon BAL’da Aydın’dan Yıldızspor, Sökespor, Aydın BBSK, Didimspor, Çine Madranspor ve Kuşadasıspor mücadele edecek.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün