FUTBOL

TFSKD ile TASKK arasında özel görüşme

Tüm gözlerin ay sonunda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’ndan (TASKK) yapılacak açıklamada olduğu süreçte, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği (TFSKD) Asbaşkanı Ali Osman Özgül ve Yönetim Kurulu üyesi Fahri Aşıcı, TASKK Genel Başkanı ve TFF Başkanvekili olan Ali Düşmez ile özel bir görüşme yaptı.

Orhan Saka Amatör Evi’nde gerçekleştirilen görüşmede Başkan Düşmez’in saha komiserlerine yardımcı olacağı ve yeni sezonda Süper Lig Altyapısı U19 Kategorilerinde saha komiserlerine görev verileceğini açıkladığı belirtildi.

Binlerce amatör futbolcunun ve yüzlerce amatör spor kulübünün merakla bu ay sonunu beklediği kritik süreçte gerçekleştirilen bu ziyaret ve sonrasında yapılan açıklama, amatör futbol camiasına umut aşıladı.

 Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği (TFSKD) Genel Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“TFSKD Asbaşkanı Sayın Ali Osman Özgül ve Yönetim Kurulu üyesi Fahri Aşıcı, TFSKD Yönetim Kurulunun gündemindeki ve pandemi sonrasındaki konuların açıklığa kavuşturulması amacıyla, TFF Başkanvekili Sayın Ali Düşmez’le Saha Komiserlerinin talepleri ile ilgili bugün Orhan Saka Amatörevi’nde özel bir görüşme yapmıştır.

Saha Komiserlerinin her zaman yanında olan sayın Ali Düşmez, Pandemi sürecinden sonra Saha Komiserlerinin görevlerinin başında olacaklarını ayrıca normalleşme sürecinde Süper Lig Altyapı U19 müsabakalarında, Saha Komiserlerinin görev yapacaklarını bildirmiştir.

Genel Merkez olarak yakın ilgi ve alaka gösteren Sayın Ali Düşmez’e bu önemli görüşmeyi yapan sayın Ali Osman Özgül’e ve Fahri Aşıcı’ya teşekkür ederiz. TFSKD”

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün