FUTBOL

Yıldızspor 2020-21 Sezonu için sahaya indi

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Yıldızspor Kulübü, çalışmalarının 8.gününde Adnan Menderes Stadı’nda yaptığı antrenmanla günü tamamladı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Aydın temsilcisi Yıldızspor, yeni sezon antrenmanlarına başladı. Çalışmalarının 8.gününde Adnan Menderes Stadı’nda idmanlarının gerçekleştiren mavi beyazlılar, ikişer takımlar halinde yarı sahada çift kale maç yaptı.

Teknik Direktör Mehmet Öztürk ve yardımcıları gözetiminde gerçekleştirilen antrenmanı Kulüp Başkanı Kaya Özcan, Sportif Direktör Göksel Özdemir ve yöneticiler de izledi.  

“LİGLER BAŞLAYACAMIŞ GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Antrenmanda çalışmalar hakkında konuşan Yıldızspor Teknik Direktörü Mehmet Öztürk, “Cumartesiye kadar çalışmalarımız devam edecek. Cumartesi günü sabah çalışıp 1 buçuk günlük bir izin vereceğiz. Pazartesi günü öğleden sonra takımı toplayacağız. Aralık ayının sonunda oynanacakmış gibi planlayarak öyle düşünerek çalışmalarımıza başladık. Herhalde Ekim ayının sonunda bir açıklama gelecek. Bu açıklamaya kadar Aralık ayının sonunda ligler başlayacakmış gibi çalışmaya devam edeceğiz. Ben takımımın istek ve arzusundan şuanda çok memnunum. Gayet iyi niyetli çalışıyorlar. Zaten hepsi futbolu özlemiş. Biz de özledik. İnşallah futbolun oynanması yönünde bir karar alınır. Biz de futbola döneriz. Aydın da futbola dönsün. Aydın merkezde bir profesyonel takım olmadığı için şuanda maç izleyemiyorlar. Taraftar da istiyor. Aydın halkı da istiyor. Futbolcu da istiyor. İnşallah bu ayın sonunda iyi bir haber gelir. Biz de futbola döneriz” ifadelerini kullandı.

“FEDERASYONDAN GELECEK KARARI BEKLİYORUZ”

Öte yandan Yıldızspor Sportif Direktörü Göksel Özdemir de açıklamalarda bulunarak, “Geçen Hafta Salı günü takımı topladık. Bugün 1 hafta oldu çalışmalara başlayalı. Çarşambadan itibaren yeni sezon hazırlıklarına başladık. Yeni sezona hazırlık uyum antrenmanları içerisindeyiz. Çünkü oyuncularımız tüm liglerde olduğu gibi uzun bir süre antrenmansız kaldılar pandemiden dolayı. Onların daha sağlıklı sezona hazırlanmaları için gerekli planlamalar yapıldı. Mehmet hocamız onların programını hazırladı. Bu çerçevede şuanda her şey güzel gidiyor. Artık federasyon tarafından verilecek kararı bekliyoruz. Karar açıklandıktan sonra takvimle ilgili yeniden düzenleme yapacağız. Bütün oyuncularımız burada. Şuan ki durumumuz bu hiçbir problemimiz yok” dedi.

Kaynak
KAMİL KAZANKAYA
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün